16. edycja Suwałki Blues Festival 2023

Suwałki Blues Festival 2023 zbliża się wielkimi krokami. Podczas tej edycji na kilku scenach pojawi się ponownie wielu znakomitych muzyków. Znamy już główne gwiazdy 16. edycji Suwałki Blues Festival.

Suwałki Blues Festival 2023 potrwa w tym roku trzy dni. Od 6 do 8 lipca odbędą się koncerty plenerowe na scenach głównych w parku Konstytucji 3 Maja i przy Galerii Sztuki Stara Łaźnia na suwalskich Bulwarach, na pl. M. Konopnickiej, koncerty akustyczne na ul. Chłodnej, śniadania bluesowe, Suwałki Blues Drift 2023 zlot samochodów Mazda MX5, parada motocykli i koncert na mobilnej platformie oraz 5 koncertów w ramach Polish Blues Challenge 2024 kwalifikacji do European Blues Challenge 2024. Wstęp na wszystkie imprezy plenerowe jest wolny. Zapraszamy również na biletowany koncert otwarcia SBF 2023, który odbędzie się 6 lipca o godz. 19.00 w Suwałki Arena, ul. Zarzecze 26. W ramach koncertu wystąpi znany wykonawca MROZU, a jako support zagra energetyczne trio w Wielkiej Brytanii – The Brew.  A zwieńczeniem tych wszystkich imprez i wydarzeń każdego dnia będą cieszące się wielkim zainteresowaniem wieczorne koncerty klubowe w 6 lokalizacjach festiwalowych takich jak: Rozmarino, Piwiarnia, Browar Północny, Black Pub Komin, Kura na Chłodnej i Hotel Velvet. Wieczorne koncerty klubowe są biletowane.

Wystąpią bluesowi wykonawcy i zespoły z USA, Australii, Malezji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Włoch, Francji, Hiszpanii, Danii, Finlandii, Słowacji, Czech i Polski.

6-8 lipca 2023

SZCZEGÓŁY>>

Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>>

8 lipca 2023
10:30 — 19:30 (9h)

Imprezy plenerowe, Stara Łaźnia, Suwałki Arena, ul. Jana Pawła II 5, ul. T. Noniewicza 71

Wszyscy

Link do wydarzenia