Koncert Moniki Brodki w SOK odwołany

BRODKA Clashes Tour 2017 | impresariat zewnętrzny
Piątek, 5 maja 2017, godz. 19:00
Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5
KONCERT ODWOŁANY!

Z przykrością informujemy o konieczności odwołania koncertu Brodki w Suwałkach. Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich zakupu. Przepraszamy za utrudnienia – Good Taste Production


Koncert odwołany. W sprawie zwrotów biletów zakupionych w kasie SOK lub w systemie sprzedaży biletów online Suwalskiego Ośrodka Kultury prosimy o kontakt z kasą SOK – tel. 87 563 85 18


“Clashes” to projekt multidyscyplinarny. Dźwięki stają na równi z obrazem. Na scenie potężne organy spotykają się z tajemniczą fisharmonią i gitarami elektrycznymi. “Clashes” tworzy niedopowiedzianą, otwartą dla odbiorcy opowieść. Na płycie odkrywamy wielość zderzeń – eteryczności z surowością, miłości ze śmiercią, szaleństwa z harmonią.

Podczas jesiennej części trasy na koncertach mogliśmy usłyszeć nie tylko utwory z “Clashes”, ale także przeboje z poprzedniej płyty Brodki. “Granda” w nowej aranżacji nabrała bardziej wyrazistego charakteru, a artystka zaskoczyła nas wykonaniem coveru Nirvany “Heart-Shaped Box”, które zyskało nowy wymiar, stało się bardziej melodyjne i liryczne.

Brodka tym albumem zdominowała rankingi i podsumowania 2016 roku. Płyta, single i teledyski zdobyły uznania mediów i dziennikarzy, którzy jednomyślnie stwierdzili – ten rok należał do Brodki! A sama płyta właśnie zyskała status platynowej.

Wiosenna trasa będzie ostatnią okazją by usłyszeć “Clashes” na żywo w pełnym 12-osobowym składzie, z towarzyszeniem smyków, trąb a nawet… piły. Piosenki w tej intrygującej oprawą wybrzmią w najpiękniejszych salach (i nie tylko!) w całej Polsce.

B1_brodka_clashes_2017

Kategoria: Archiwum