ODWOŁANE | Cezary Pazura, czyli Wujek Czarek na żywo

Informujemy, że zaplanowany na niedzielę, 12 września 2021 r. o godz. 17.00 stand up Cezarego Pazury został odwołany przez organizatora wydarzenia. Za niedogodności przepraszamy. W przypadku chęci zwrotu biletu, prosimy o kontakt z kasą biletową SOK.

UWAGA!
wydarzenie odwołane

Najnowsza odsłona stand upu jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów, a także cenionego komika Cezarego Pazury. Jego program “Wujek Czarek na żywo” na kanale YouTubie notuje milionowe ilości wyświetleń. W najnowszym, premierowym programie Czarek porusza to, co publiczność lubi najbardziej, czyli stosunki damsko-męskie.

12.09.2021, godz. 17.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 90 i 75 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
organizator: Impresariat Online Krzysztof Bałtyk

Zapraszamy na kolejną, najnowszą odsłonę stand upu jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów, a także bardzo cenionego komika Cezarego Pazury. Jego program “Wujek Czarek na żywo” na kanale YouTubie notuje milionowe ilości wyświetleń. W najnowszym, premierowym programie Czarek porusza to co publiczność lubi najbardziej, czyli stosunki damsko-męskie. Wszystko oczywiście w krzywym zwierciadle. Cześć występu poświęcona jest także najnowszym trendom w żywieniu, modzie na bezglutenowe posiłki i byciu fit.

Artysta w sposób humorystyczny i wręcz przerysowany przedstawia współczesne, czasami aspołeczne zachowania ludzi i otaczającego nas świata.
Nie zabraknie też ciekawostek z życia aktora i przygód na planie filmowym! To co czeka wszystkich fanów to “creme de la creme” 30 letniej obecności Cezarego Pazury na polskiej scenie kabaretowej. “Oberwie” się nawet coronavirusowi!

Impreza przeznaczona jest dla widowni w każdym przedziale wiekowym. Tego programu w telewizji nie zobaczysz!

Internetowa sprzedaż biletów TUTAJ >> i TUTAJ>>


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Archiwum