Café Fogg w grudniowej Filharmonii Suwałk

Na zakończenie pierwszej części sezonu 2019-2020 usłyszymy niezapomniane szlagiery Mieczysława Fogga w wykonaniu Krzysztofa Masłowskiego i Fogg Projekt Band, którzy przeniosą nas do przedwojennych warszawskich kawiarni i dansingów. Artystom będzie towarzyszyła Suwalska Orkiestra Kameralna pod batutą Krzysztofa Jakuba Kozakiewicza.

Poniedziałek, 9.12.2019, godz. 19:00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

bilety: 30/20 zł (ulgowe) KUP TERAZ >> i w kasie SOK
Obowiązują zniżki dla beneficjentów programu Suwalska Karta Mieszkańca >>

Podczas tego wyjątkowego koncertu, Krzysztof Masłowski i FOGG Projekt Band zaprezentują niezapomniane szlagiery z repertuaru jednego z najwybitniejszych polskich śpiewaków XX wieku – obdarzonego ciepłym barytonem Mieczysława Fogga. Świeże aranżacje znanych i popularnych przebojów, które zachowują czar nagrań retro, sprawią, że poczujemy klimat przedwojennych warszawskich teatrzyków, kabaretów, cukierni, kawiarni i dansingów. 

 

W programie koncertu m.in.: “Umówiłem się z nią na dziewiątą”, “Tango milonga”, “To ostatnia niedziela”, “Jesienne róże”, “Pierwszy siwy włos”, “Mały biały domek”, “Już nigdy”, “Bo to się zwykle tak zaczyna”, czy tytułowe “Co nam zostało z tych lat”.

FOGG Projekt Band wystąpi w składzie:
Wiesław Jarmoc (gitara),
Krzysztof Filipkowski (instrumenty klawiszowe),
Andrzej Jasiński (gitara basowa).

Zespołowi i soliście, Krzysztofowi Masłowskiemu towarzyszyć będą muzycy Suwalskiej Orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Krzysztofa Jakuba Kozakiewicza.Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Archiwum