Blues nie tylko na SBF. Na Dywaniku u Marii także

Cykl koncertów NA DYWANIKU U MARII
FRIENDS OF BLUES
Piątek, 17.07.2015, godz. 20:00
plac Marii Konopnickiej

Po ubiegłorocznym sukcesie także w te wakacje muzyka gości na placu Marii Konopnickiej w Suwałkach. W kilka piątkowych wieczorów można posłuchać najróżniejszych zespołów z akompaniamentem lata w tle. 17 lipca na dywanowej scenie pojawi się grupa Friends of blues.

wstęp wolny

Koncerty z cyklu NA DYWANIKU U MARII zostały zapoczątkowane w 2014 roku. W tym roku suwalczanie i turyści w czasie wakacji także będą mieli okazję posłuchać dobrej muzyki w urokliwej scenerii placu Marii Konopnickiej.

Jako pierwsza w 2015 roku na niezwykłej scenie dywanowej zagrała 3 lipca grupa NOXES. Tydzień wcześniej mieli wystąpić FRIENDS OF BLUES, ale koncert tego zespołu został przełożony i 17 lipca będzie można usłyszeć bluesową formację na planu Marii Konopnickiej.

Początkowo 17 lipca na Dywaniku u Marii miał zagrać zespół THE COOKIES, ale z przyczyn niezależnych nie może w tym terminie pojawić się w Suwałkach.


 FRIENDS OF BLUES

Skład zespołu:
Eugeniusz Roszko
Krzysztof Anuszkiewicz
Romuald Bejnar
Andrzej Łanczkowski
Mariusz Panasewicz

Misją zespołu Friends of Blues jest upowszechnianie repertuaru głęboko osadzonego w tonacjach bluesowych. U podstaw zainteresowań muzyków znajduje się twórczość genialnych wykonawców jak np. Eric Clapton czy George Harrison.

na_dywaniku

Kategoria: Archiwum