Alicja w krainie czarów. Retransmisja baśniowego spektaklu

#ZostanwdomuzSOK i #obejrzyjspektaklonline Zapraszamy do rodzinnego oglądania zaczarowanego spektaklu. Wspólnie podążymy za dzielną dziewczynką i odkryjemy, co się kryje w króliczej norze…

Koncert jest dostępny na:
Kanale YouTube i Fanpage’u Facebook SOK

“Alicja w krainie czarów” zachwyca multimedialną scenografią, fantazyjnymi kostiumami i rekwizytami oraz cudowną choreografią i muzyką. Każdy z widzów, który wraz z nami uda się śladem Białego Królika i Alicji, niezależnie od wieku odkryje czarowną magię ponadczasowej opowieści.

Barwna baśń o odważnej dziewczynce, która znalazła w sobie siłę, aby przeciwstawić się złu i przywrócić światu radość. Przedstawienie zachwyci multimedialną scenografią, fantazyjnymi kostiumami i rekwizytami oraz wyjątkową choreografią i muzyką. Każdy z widzów, który wraz z nami uda się śladem Białego Królika i Alicji, niezależnie od wieku odkryje czarowną magię opowieści.

Twórcy:
Iryna Popova • scenariusz, choreografia i reżyseria
Kazimierz Gomułka, Kamil Maczułajtys, Mieczysław Iwaszko, Halina Mackiewicz, Halina Lutyńska, Joanna Łupinowicz • scenografia
Zuzanna Amelia Kozak • ilustracja na afiszu

Obsada:
Studio Tańca DANCE ACADEMY (instruktor Mihail Nikolov), Studio Tańca DOTYK (instruktor Ewa Niedźwiecka), Studio Tańca FLEX i zespół FLEKSIK (instruktor Jadwiga Tylenda), Studio Tańca RADOŚĆ (instruktor Iryna Popova), Teatr Form Czarno-Białych PLAMA (instruktor Mirosława Krymska)

Zdjęcia: Zbigniew Stelmaszek. Montaż: Kamil Maczułajtys


Sponsorzy:

kram_simple_pngmonacymes_nowelogo

 


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Aktualności, Muzyka i taniec