Alfabet Wyobraźni: Walentynkowa Tęcza Wyobraźni

Jak się powiedziało A w styczniu, to trzeba powiedzieć L i w lutym ponownie pojawić się na familijnych zajęciach plastycznych z cyklu “Alfabet Wyobraźni”. Pan Mietek przygotował niespodziankę i zaprasza!

Piątek, 1.02.2019, godz. 16:00
Pracownia Sztuk Pięknych SOK
(sala 0.30), 
ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny

Tym razem Pan Mietek przygotował kolejną wyjątkową atrakcję plastyczną. Dzieci przy pomocy dorosłych będą mogły przygotować niespodzianki na zbliżające się (14 lutego) Święto Zakochanych.

Pan Mietek tradycyjnie nie zdradził wszystkich szczegółów, ale na pewno będzie ciekawie i kreatywnie, z wykorzystaniem ciekawych technik i materiałów. Na pewno powstaną serca, bo bez nich walentynki to nie walentynki…

***

Alfabet Wyobraźni ze Sztuką to cykliczne spotkania – w każdy pierwszy piątek w miesiącu – w Galerii Patio Suwalskiego Ośrodka Kultury. Podczas zajęć świetnie bawią się nie tylko dzieci, ale też rodzice, dziadkowi i wszyscy inni, którzy są w stanie odnaleźć w sobie dziecięcą radość. Każde zajęcia mają wyjątkowy scenariusz, a uczestnicy są zaskakiwani przez Pana Mietka tematami, technikami i materiałami, dlatego litera N (jak nuda) w Alfabecie Wyobraźni nie występuje!

Tak było podczas styczniowego Alfabetu Wyobraźni

fot. Bogusław Wasilewski

Kategoria: Archiwum