Alfabet Wyobraźni: Zróbmy sobie Mikołajka

W grudniowym Alfabecie Wyobraźni ze Sztuką Pan Mietek pokaże, jak wyczarować sobie własnego Mikołajka lub Mikołajkę. Zapraszamy wszystkich małych i dużych pomocników Świętego Mikołaja, który na pewno ucieszy się z dodatkowej pomocy. Ktoś w końcu musi polukrować te wszystkie pierniczki…

Piątek, 7.12.2018, godz. 16:00
foyer SOK, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny

Czas przed nadchodzącym Bożym Narodzeniem to idealny moment na kreatywne prace plastyczne w klimacie świąt. Wspólne wykonywanie ozdób i dekoracji świątecznych pozwala dzieciom poczuć rodzinny klimat nadchodzących dni. Zapraszamy całe rodziny. Załóżcie mikołajowe czapki i stwórzcie własnego Mikołaja. 

 

Alfabet Wyobraźni ze Sztuką to cykliczne spotkania – w każdy pierwszy piątek w miesiącu – w Galerii Patio Suwalskiego Ośrodka Kultury. Podczas zajęć świetnie bawią się nie tylko dzieci, ale też rodzice, dziadkowi i wszyscy inni, którzy są w stanie odnaleźć w sobie dziecięcą radość. Każde zajęcia mają wyjątkowy scenariusz, a uczestnicy są zaskakiwani przez Pana Mietka tematami, technikami i materiałami, dlatego litera N (jak nuda) w Alfabecie Wyobraźni nie występuje!

Kategoria: Archiwum

                               
Image Widget