Alfabet Wyobraźni ze Sztuką i… Panią Wiosną

Wraz z ciepłymi wiatrami i wzrostem temperatury do Suwałk pomalutku przybywa wiosna. Na pewno pojawi się na marcowych warsztatach artystycznych u Pana Mietka. Nawet jeśli jeszcze jej nie widać, to od czego jest wyobraźnia? Z jej pomocą narysujemy, wykleimy, namalujemy kolorową Panią Wiosnę. Gwarantujemy mnóstwo wiosennych pomysłów i inspiracji.

1.03.2020, godz. 16.00
Galeria Patio, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny | zalecana rezerwacja miejsca, zapisy tel. 87 563 85 10
liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym

Alfabet Wyobraźni ze Sztuką to cykliczne spotkania w Galerii Patio Suwalskiego Ośrodka Kultury. Podczas zajęć świetnie bawią się nie tylko dzieci, ale też rodzice, dziadkowi i wszyscy inni, którzy są w stanie odnaleźć w sobie dziecięcą radość. Każde zajęcia mają wyjątkowy scenariusz, a uczestnicy są zaskakiwani przez Pana Mietka tematami, technikami i materiałami, dlatego litera N (jak nuda) w Alfabecie Wyobraźni nie występuje!

Zdjęcie ilustracyjne: Vural Yava from Pexels
 
Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

Kategoria: Archiwum