Alfabet Wyobraźni: Zajączki, kurczaczki i… inne szaleństwa

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc. Z tego powodu najbliższy Alfabet Wyobraźni będzie mocno… rozbrykany. Przykicają zajączki, przybiegną kurczaczki, a Pan Mietek przygotuje wiele innych kreatywnych i twórczych szaleństw. Obecność obowiązkowa jak mazurka na wielkanocnym stole!

Piątek, 5.04.2019, godz. 16:00
Galeria Patio, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny

Pan Mietek już zapowiedział, że wraz z uczestnikami familijnych warsztatów artystycznych, czyli popularnego Alfabetu Wyobraźni, postara się okiełznać zajączki i kurczaczki. Jak to zrobi? Zachęci do uwolnienia wyobraźni, namówi do artystycznego szaleństwa, zaprosi do kreatywnego działania, a na koniec zachwyci się efektami. I nie tylko on!

***

Alfabet Wyobraźni ze Sztuką to cykliczne spotkania – w każdy pierwszy piątek w miesiącu – w Galerii Patio Suwalskiego Ośrodka Kultury. Podczas zajęć świetnie bawią się nie tylko dzieci, ale też rodzice, dziadkowi i wszyscy inni, którzy są w stanie odnaleźć w sobie dziecięcą radość. Każde zajęcia mają wyjątkowy scenariusz, a uczestnicy są zaskakiwani przez Pana Mietka tematami, technikami i materiałami, dlatego litera N (jak nuda) w Alfabecie Wyobraźni nie występuje!

Kategoria: Archiwum

                               
Image Widget