Dzień Dziecka! Ale wkoło jest wesoło!

Zapytajcie dzieci – to najważniejsze święto w roku. Jeśli zapytacie dorosłych, okaże się, że także niecierpliwie czekają na ten dzień.Występy, gry, zabawy, konkursy i pokazy sprzętu formacji mundurowych. Zapewne nie tylko chłopcy chętnie wsiądą do wozu policji lub przymierzą hełm strażaka. Będzie również szansa na selfie z amerykańskim wojskiem! 

Sobota, 4.06.2016, godz. 11:00-14:00
plac Marii Konopnickiej, Suwałki

wstęp wolny

slider_dzien_dziecka_2016

W programie mnóstwo atrakcji – gry, zabawy i występy, które przez długi czas pozostaną w pamięci dzieci małych i dużych. Świetna zabawa gwarantowana. Zapraszamy między innymi na:

  • występy zespołów tanecznych i wokalnych z Suwalskiego Ośrodka Kultury,
  • warsztaty plastyczne,
  • pokazy służb mundurowych – Policji, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Wojska Polskiego, a także… uwaga, uwaga – US Army – czyli niepowtarzalna okazja, żeby przekonać się, czy na pewno wszyscy chłopcy chcą zostać policjantami lub strażakami
  • gry, zabawy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, ufundowanymi przez sklepy rowerowe: RAMAN i ROWERY MARKOWE, a także Agencję Promocyjno-Turystyczną SUWALSZCZYZNA, Biuro Podróży Dorota Travel i Hurtownię Mona-Kontra.

ramanrowerysuwalszczyzna_BPdorota mona

Zapraszamy również do miasteczka ruchu drogowego w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ul. Waryńskiego 24.

Do zobaczenia!

Zobacz jak świętowano Dzień Dziecka w Suwałkach w 2015 roku ZDJĘCIA >>


Karta zgłoszenia dla wystawców komercyjnych Dzień Dziecka 2016  – POBIERZ >>
Regulamin Dzień Dziecka 2016  –
POBIERZ >>


 dzien_dziecka_2016_plakat_konopnickiej

Kategoria: Archiwum