WIGRASZEK nabór | przedłużony termin zgłoszeń

Już w czerwcu odbędzie się w Suwalskim Ośrodku Kultury kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży Wigraszek. Po raz dwudziesty pierwszy w Suwałkach zagoszczą utalentowani młodzi aktorzy z Polski i z zagranicy. Na zgłoszenia czekamy do 4 maja.

TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ PRZEDŁUŻONY DO 15 MAJA DO GODZINY 15.00. 

15-17.06.2023
SOK, ul. Jana Pawła II 

W tym roku ulepszamy formułę zgłoszeń, zapraszamy do zapoznania się, wypełnienia elektronicznej wersji formularza oraz do pobrania regulaminu wydarzenia. Poniżej linki:

elektroniczna karta w języku polskim>>> https://tiny.pl/wbgzr

elektroniczna karta w języku angielskim | PARTICIPATION CARD english version >>>  https://tiny.pl/wbgzk

pobierz regulamin wydarzenia w języku polskim>>> REGULAMIN

pobierz regulamin wydarzenia w języku angielskim | REGULATIONS english version >>> REGULAMIN

 

Informacji dotyczących festiwalu udziela dyrektor festiwalu Klaudia Kozakiewicz, tel. 87 563 85 44,  e-mail: klaudia.kozakiewicz@soksuwalki.eu

Czekamy na zgłoszenia w dwóch kategoriach, dziecięcej: wiek od 5 do 12 lat oraz młodzieżowej: wiek od 13 do 20 lat.

Młodych aktorów oceniać będą uznani w środowisku zawodowcy. Istotna jest nie tylko gra aktorska, ale również oprawa muzyczna i plastyczna występu oraz jej walor edukacyjny. Na zwycięzców czekać będą nagrody pieniężne.

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży Wigraszek popularyzuje amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe. Po raz dwudziesty pierwszy na suwalskich scenach młodzi aktorzy dokonają podsumowania swoich dokonań artystycznych, skonfrontują się z adeptami teatru z innych zakątków Polski, a także z innych krajów. W programie festiwalu, oprócz spektakli konkursowych i towarzyszących, znajdą się również spotkania warsztatowe i animacje artystyczne.