4. spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa z BANG ON BLUES

Zapraszamy wszystkich fanów bluesa na kolejne spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa. W najbliższy piątek, w ROZMARINO zagra dla Państwa zespół BANG ON BLUES. Będzie to także doskonała okazja, by wspólnie świętować Polski Dzień Bluesa.

Piątek, 14.09.2018, godz. 19.00 
Rozmarino, ul. Kościuszki 75

wstęp wolny | rezerwacja stolików – tel. 87 563 24 00

4. SPOTKANIE SUWALSKIEGO FAN CLUBU BLUESA – koncert BANG ON BLUES. Bang On! Blues to projekt blues-rockowy z pólnocno-wschodniej Polski. Składa się z bardzo doświadczonych muzyków. W ramach różnych projektów grali i grają nie tylko na polskich scenach, występowali również w Irlandii, Francji (Bay Car Blues Festival), Niemczech, Czechach (Prerov Jazz Festival), Rosji, na Litwie (Bliuzo Naktys), Łotwie (Baltic Blues Contest), Szwecji i w Norwegii (Notodden Blues Festival).

Skład: Piotr Karpienia (śpiew, gitara), Bogdan Topolski (gitara), Rafał Lemieszko (gitara basowa), Piotr Mikulski (perkusja). Więcej: www.reverbnation.com/bangonblues


UWAGA! Zapraszamy do zapisania się na listę osób przystępujących do Fan Clubu Bluesa. Lista jest otwarta. Swoją chęć można zgłosić drogą mailową – wystarczy wysłać na adres: fanclub@suwalkiblues.com lub festival@suwalkiblues.com swoje imię i nazwisko, adres mailowy/telefon kontaktowy podając w treści maila FAN CLUB BLUESA. W ten sposób nie ominie Państwa kolejne spotkanie fanów suwalskiego bluesa. Suwalski Fan Club Bluesa to projekt, który jest finansowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2018. W ramach działań Suwalskiego Fan Clubu Bluesa zostaną zorganizowane zajęcia warsztatowe dla zainteresowanych, zajęcia edukacyjne dla suwalskiej młodzieży ze szkół średnich, prezentacje historii suwalskiego bluesa, bluesa na świecie oraz cykl koncertów bluesowo-jazzowych lokalnych zespołów.

Kategoria: Archiwum

                               
Image Widget