ODWOŁANE | 33. Suwalskie Artystyczne Prezentacje Artystyczne Marzeńtańce 2020

Pierwszy dzień wiosny z Suwalskim Ośrodkiem Kultury to widowiskowe występy taneczne i kreatywne zabawy plastyczne. W programie również konkursy dla widzów, warsztaty z Pracownią Sztuk Plastycznych i wystawa wyobrażeń Wiosny-Marzanny. Zapraszamy młodych tancerzy, plastyków i wszystkich wyczekujących wiosny!

UWAGA!
wydarzenie odwołane
szczegóły >>

Piątek, 20.03.2020 
Suwalski Ośrodek Kultury
wstęp wolny

Pierwszy dzień wiosny z Suwalskim Ośrodkiem Kultury to widowiskowe występy taneczne i kreatywne zabawy plastyczne. W programie również konkursy dla widzów, warsztaty z Pracownią Sztuk Plastycznych i wystawa wyobrażeń Wiosny-Marzanny. Zapraszamy młodych tancerzy, plastyków i wszystkich wyczekujących wiosny!

Podczas suwalskich Marzeńtańców młodzi artyści z Suwałk i okolic, oprócz umiejętności tanecznych zaprezentują również swój talent plastyczny. Prace z postacią Pani Wiosny-Marzanny przedstawionej jako lalka lub kukła, zostaną wystawione w Suwalskim Ośrodku Kultury podczas trwania prezentacji. 

Gościnnie wystąpią dzieci oraz młodzież ze Studia Piosenki Świetlik, prowadzonego w Suwalskim Ośrodku Kultury przez Emila Kulbackiego. Oprócz tego odbędą się jak zawsze konkursy dla widzów i spotkania integracyjne instruktorów. W trakcie trwania imprezy odbędą się również otwarte warsztaty plastyczne z Pracownią Sztuk Pięknych dla najmłodszych, w czasie których pod okiem Mieczysława Iwaszki wykonane zostaną lalki, kukiełki i prace plastyczne przedstawiające Panią Wiosnę. 

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW 33. Suwalskich Prezentacji Artystycznych Marzeńtańce 2020:

Regulamin Suwalskich Prezentacji Artystycznych Marzeńtańce 2020 PDF >>
Karta zgłoszenia Suwalskie Prezentacje Artystyczne Marzeńtańce 2020 – Taniec  PDF >> | DOCX >>
Karta zgłoszenia Suwalskie Prezentacje Artystyczne Marzeńtańce 2020 – Plastyka  PDF >> | DOCX >>

Zgłoszenia należy przesyłać na adres korespondencyjny Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jana Pawła II 5, 16-400 Suwałki lub mailowy sok@soksuwalki.eu. Termin zgłoszeń: 15.03.2020. Zgłoszone prace plastyczne można dostarczać do 18.03.2020.

Szczegółowe informacje: Ewa Niedźwiecka (taniec), tel. 87 653 85 17 i Mieczysław Iwaszko (plastyka), tel. 87 563 85 27. 

Rezerwacja miejsc na widowni: Ewa Niedźwiecka, tel. 87 653 85 17, w dni robocze w godz. 12.00-16.00.

Nawiązujące do powitania wiosny suwalskie Prezentacje Artystyczne Marzeńtańce (wcześniej Święto Wiosny – Wojewódzkie Konfrontacje Dziecięcych Zespołów Tanecznych) to impreza, która przez ponad 30 lat wykształciła unikatową formę dzielenia się pomysłami i doświadczeniami zarówno w kręgu instruktorów i młodzieży. Tak jak w marcu tradycyjnie świętujemy przebudzenie natury, tak amatorskie zespoły dziecięce i młodzieżowe z regionu prezentują nowe pomysły i inspiracje. Suwalski Ośrodek Kultury oferuje im przestrzeń, w której mogą skonfrontować swoje umiejętności z pracą innych zespołów, poznać najnowsze trendy, spotkać się i zaprzyjaźnić. Odejście od typowej festiwalowej rywalizacji pozwala uczestnikom wspólnie cieszyć się i dzielić swoimi pasjami. Występ przed zorganizowaną widownią to również świetna okazja do zdobycia scenicznego doświadczenia i możliwość pracy z profesjonalną obsługą techniczną.


Sponsor:


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >> 

Kategoria: Archiwum, Wydarzenia nadchodzące