30 lat Night Come. Prezentacja o zespole i koncert The Consonance Trio

Zapraszamy na 23. spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa, które odbędzie się 16 grudnia 2021 r. o godz. 19.00 w kawiarence artystycznej SOK przy ul. Noniewicza 71. W ramach spotkania odbędzie się koncert jazzowy zespołu The Consonance Trio oraz obejrzymy prezentację video o o suwalskim zespole Night Come. Będzie też pyszna kawa, herbata w zimowej odsłonie i domowe ciasto serwowane przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”.

16.12.2021, godz. 19.00
Kawiarnia artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | rezerwacja miejsc (tel. 87 566 42 11), decyduje kolejność zgłoszeń
liczba miejsca ograniczona zgodnie z aktualnym reżimem sanitarnym
zamów transport door-to-door >>

Zapraszamy na ostatnie w tym roku 23. spotkanie Suwalskiego Fan Club Bluesa 2021, które odbędzie się 16 grudnia 2021 r. o godz. 19.00 w kawiarni artystycznej Suwalskiego Ośrodka Kultury, przy ul. T. Noniewicza 71. W ramach spotkania odbędzie się prezentacja video o suwalskim zespole Night Come, a także koncert zespołu jazzowego The Consonance Trio z Białegostoku. Wstęp wolny!

Tego dnia, od godz. 18.00 do 20.00 zajrzeć będzie można również do kawiarenki artystycznej! Będzie pyszna kawa, herbata w zimowej odsłonie i domowe ciasto serwowane przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”. Najsmaczniejsze i najtańsze w mieście, podawane z sercem i uśmiechem!

Wszystkie koncerty i spotkania realizowane będą w ramach projektu pn.”Blues & Rock w Suwałkach – 30 lat zespołu Night Come w Suwalskim Fan Clubie Bluesa”. Projekt finansowany jest przez Urząd Miejski w Suwałkach w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego.


Zapraszamy do zapisania się na listę osób przystępujących do Fan Clubu Bluesa. Lista jest otwarta. Swoją chęć można zgłosić drogą mailową – wystarczy wysłać na adres: festival@suwalkiblues.com swoje imię i nazwisko, adres mailowy/telefon kontaktowy podając w treści maila FAN CLUB BLUESA. W ten sposób nie ominie Państwa kolejne spotkanie fanów suwalskiego bluesa. Suwalski Fan Club Bluesa to projekt, który jest finansowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2019. W ramach działań Suwalskiego Fan Clubu Bluesa 2019 zostaną zorganizowane zajęcia edukacyjne dla suwalskiej młodzieży ze szkół średnich oraz cykl koncertów bluesowo lokalnych zespołów i zaproszonych wykonawców.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Archiwum