3, 2, 1 IMPRO. Kolejne spotkanie już w środę!

#ZostanwdomuzSOK Zapraszamy na kolejne warsztaty teatralne, które poprowadzi Mirosława Krymska, pedagożka teatru i opiekunka Pracowni Teatralnej Przytulisko Wyobraźni w SOK. 3, 2, 1 IMPRO to sztuka spontanicznego tworzenia grupowego.

środa, 3.06.2020, godz.18.00
spotkanie online

Czy po warsztatach wyjdziesz na scenę, zależy tylko od Ciebie. Wcześniejsze doświadczenie teatralne czy improwizacyjne nie jest konieczne. Jeśli coraz częściej zadajesz sobie pytanie „Jak złapać  dystans, docenić siebie i innych?”, Pracownia Teatralna Suwalskiego Ośrodka Kultury ma gotową odpowiedź – „3,2,1 IMPRO, czyli dołącz do nas.”

Impro można zdefiniować jako sztukę spontanicznego tworzenia grupowego, która zasadza się na podstawowej zasadzie „tak, i…”, co oznacza przyjmowanie pomysłów innych  i rozwijanie ich. Jest to doskonałe narzędzie rozwoju osobistego. Impro oferuje bezpieczne miejsce z mnóstwem przestrzeni dla każdego oraz możliwość uczenia się przez porażkę.

“Na warsztatach będziemy eksperymentować, poszukiwać, odkrywać i przede wszystkim bawić się materią teatralną na różne sposoby. Stawiamy na dobrą zabawę, która otwiera nas na spontaniczne działania i poszukiwanie własnej autentyczności Tym razem mamy szansę, nawet (sic!) konieczność robić to w niecodziennej formie podczas zajęć online.” – zapowiada prowadząca warsztaty Mirosława Krymska, pedagog teatru, prowadząca w Suwalskim Ośrodku Kultury Pracownię Teatralną Przytulisko, w której od lat zaraża kolejnych wychowanków miłością i pasją do teatru. “Spod” jej ręki wyszli w świat m.in. Agnieszka Judycka, dziś aktorka Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, znana z serialu “Na dobre i na złe” oraz Filip Szczepkowski, który jako kilkulatek zagrał w głośnym filmie “Miasto 44”.

prowadzący: Mirosława Krymska
dla kogo: dorośli i młodzież
czas trwania zajęć: ok. 120 min
zapisy: miroslawa.krymska@soksuwalki.eu

Jak to będzie wyglądało? Spotkamy się online na platformie ZOOM.

  1. Zainstalujcie program ZOOM >>
  2. Możecie sprawdzić, czy działa kamera oraz mikrofon robiąc test tutaj >>
  3. Następnie dołączcie do spotkania klikając link, który otrzymacie po zapisaniu się na warsztaty.
  4. Krótka instrukcja instalacji dostępna tutaj >>

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 669 497 333.


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Nabór, Teatr, Wydarzenia nadchodzące