ODWOŁANE | 16. spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa. Koncert Gieno Band

W bluesowy jesienny nastrój wprowadzą nas muzycy litewskiej grupy Gieno Band. Grupa składa się z doświadczonych muzyków z Polski i Litwy, koncertuje zarówno w Polsce i na Litwie. Wstęp wolny!

UWAGA! wydarzenie odwołane
szczegóły >> 

Czwartek, 15.10.2020, godz. 19.00
Klub muzyczny, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | liczba miejsca ograniczona

Jesień to dla wielu jedna z najpiękniejszych pór roku. Szum liści tańczących na wietrze, bogata paleta barw, słowem piękna złota jesień. W jej nastrój wprowadzą nas muzycy zaproszeni na kolejne, 16. już spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa, które odbędzie się 15 października w klubie muzycznym Suwalskiego Ośrodka Kultury. Zobaczymy i usłyszymy nową formację, jaką tworzą doświadczeni muzycy z Suwałk i Mariampola, koncertujący zarówno w Polsce jak i na Litwie.

Skład:
Georgijus Mosteikis – śpiew, gitara
Gienek Roszko – gitara basowa
Krzysztof Filipkowski – instrumenty klawiszowe
Leszek Wiszniewski – perkusja

UWAGA! Zapraszamy do zapisania się na listę osób przystępujących do Fan Clubu Bluesa. Lista jest otwarta. Swoją chęć można zgłosić drogą mailową – wystarczy wysłać na adres: festival@suwalkiblues.com swoje imię i nazwisko, adres mailowy/telefon kontaktowy podając w treści maila FAN CLUB BLUESA. W ten sposób nie ominie Państwa kolejne spotkanie fanów suwalskiego bluesa. Suwalski Fan Club Bluesa to projekt, który jest finansowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2019. W ramach działań Suwalskiego Fan Clubu Bluesa 2019 zostaną zorganizowane zajęcia edukacyjne dla suwalskiej młodzieży ze szkół średnich oraz cykl koncertów bluesowo lokalnych zespołów i zaproszonych wykonawców.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminem imprez i wydarzeń artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury >> i Regulaminem imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w klubie muzycznym SOK w okresie stanu epidemii COVID-19, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest zobowiązany do wypełnienia i przekazania pracownikowi obsługi oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu.

 

Kategoria: Archiwum