Koncert piosenek żydowskich i wystawa fotografii

Stowarzyszenie Twórczych Seniorów ROZŁOGI i Suwalski Ośrodek Kultury zapraszają na koncert piosenek żydowskich “Ocalić od zapomnienia” w wykonaniu Danuty Zaworskiej-Jurkowskiej oraz Ireny Aleksandrow i Anny Szafranowskiej, towarzyszącą mu wystawę fotografii przedwojennych suwalskich Żydów pt. “Życie po Suwałkach” oraz prelekcję dra Macieja Ambrosiewicza.

28.11.2021, godz. 17.00
kawiarnia artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny   |   rezerwacje telefoniczne 87 566 42 11

zamów transport door-to-door >>

Stowarzyszenie Twórczych Seniorów ROZŁOGI i Suwalski Ośrodek Kultury zapraszają na koncert piosenek żydowskich “Ocalić od zapomnienia” w wykonaniu Danuty Zaworskiej-Jurkowskiej oraz Ireny Aleksandrow i Anny Szafranowskiej. Koncert zostanie powtórzony 28 listopada w kawiarni artystycznej SOK przy ul. Noniewicza 71. 

Koncertowi towarzyszy wystawa fotografii suwalskich Żydów z okresu ubiegłego stulecia zatytułowana „Życie po Suwałkach” i prelekcja dra Dariusza Macieja Ambrosiewicza, kuratora wystawy i autora scenariusza spektaklu “Retusz” realizowanego przez aktorów teatrów Hybrydowego z SOK i Wehikuł czasu ze Stowarzyszenia Twórczych Seniorów ROZŁOGI, który będzie miał premierę 5 listopada o godz. 18.00. Spektakl będzie można zobaczyć ponownie 6 i 30 listopada.

Wystawa zostanie zaprezentowana w patio Suwalskiego Ośrodka Kultury (6.11.2021) i w SOK Noniewicza 71 (28.11.2021).


Wydarzenie odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym, a jego uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in.: zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica), używania płynu odkażającego dłonie, zachowania przepisowej odległości podczas przepływu na widownię i złożenia pracownikowi obsługi widowni obowiązkowego, pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony SOK (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Szczegóły w Regulaminie imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury.


 

Kategoria: Archiwum