Obiady Czwartkowe. Classics & Beatles

To już ostatni z letniego cyklu koncertów, spotkań poetyckich i prezentacji młodych talentów przy Galerii Sztuki Stara Łaźnia. Pojawiła się klasyka oraz operowe brzmienia, a tym razem usłyszymy też współczesną muzykę. Koncert “Classics & Beatles” już w ostatni czwartek września. Na widzów będzie czekała również muzyczna niespodzianka. 

30.09.2021, godz. 18.00
Bulwary nad Czarną Hańczą

wstęp wolny
zamów transport door-to-door>>

Obiady Czwartkowe to cykl trzech wydarzeń kulturalnych, które odbywać się będą w ostatni czwartek każdego miesiąca na Bulwarach nad Czarną Hańczą przy Galerii Sztuki Stara Łaźnia Suwalskiego Ośrodka Kultury. Podczas koncertów prezentowane będą różnorodne style muzyczne, a repertuar dobierany jest w taki sposób, aby zaspokoić muzyczne gusta nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Obok solowych występów zaprezentują się zespoły instrumentalne i wokalne, wystąpią utalentowani absolwenci i uczniowie lokalnych szkół muzycznych – laureaci prestiżowych nagród.

Podczas wrześniowego koncertu zaprezentuje się Vadim Brodski (skrzypce), Oksana Svekla (fortepian) oraz gość specjalny – Julian Brodski (saksofon). Oprócz tego, na widzów będzie czekał deser, w postaci muzycznej niespodzianki.

 

Zachęcamy do przyniesienia własnego koca, maty piknikowej i spędzenia miłego wieczoru przy muzyce w otoczeniu zieleni. 

Organizatorzy: ART S.O.S.- Fundacja Alicji Roszkowskiej. Partner: Suwalski Ośrodek Kultury. Koncerty realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Suwałki.

Uczestnictwo w koncercie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do przestrzegania Regulaminu koncertów Na Dywaniku u Marii – U źródła 2021 oraz stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in. do obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowania odpowiedniego dystansu od innych osób.

 


Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury >> 

 

Kategoria: Archiwum