Ferie z Zimową Akademią Artystyczną

Chociaż pogoda nie może się zdecydować – zima czy wiosna, ferie trwają w najlepsze. Dlatego warto odwiedzić Suwalski Ośrodek Kultury, gdzie na wszystkich, którzy mają wolne od szkoły, czekają dni pełne ciekawych zajęć.  Zapraszamy m.in. na Magię Tańca, Wierszykarnię i Słowa słowa.

Zimowa Akademia Artystyczna
22.01-2.02.2018
SOK, ul. Jana Pawła II 5 i Noniewicza 71

W programie tegorocznych zimowych spotkań ze sztuką znalazła się szeroka gama zajęć plastycznych, wśród których proponujemy ciekawe spotkania z książką artystyczną, papieroplastykę, malarstwo akrylowe, rzeźbę i ceramikę oraz zimowe warsztaty rękodzieła z haftami, koronkami i małymi formami tkackimi. Miłośników tańca zachęcamy do udziału w zajęciach, gdzie królować będą wszystkie style od baletu po taniec nowoczesny i hip-hop oraz zabawy i tańce suwalskie. Dla teatromanów polecamy warsztaty improwizacji tekstu i ekspresji scenicznej oraz Wierszykarnię, czyli zabawy z tekstem poetyckim adresowane do młodszych odbiorców. Interesująca oferta czeka na uzdolnionych muzycznie instrumentalistów – Mała Akademia Gitary, czyli zajęcia dla młodych muzyków, posiadających podstawowe umiejętności gry na instrumencie. Natomiast na tych, którym marzy się gra w zespole i potrafią już grać na instrumentach, czeka Klub Miłośników Bluesa.

Wszystkie zajęcia poprowadzą instruktorzy Suwalskiego Ośrodka Kultury, którzy mają głowy pełne pomysłów i już nie mogą doczekać się małych i dużych uczestników swoich warsztatów. Coś dla siebie znajdą i najmłodsi – zapraszamy dzieci od 5. roku życia, i starsi – 15-, 16-, 17-, a nawet 18-latkowie.

Wstęp na zajęcia płatne po okazaniu dowodu wpłaty. Należności prosimy regulować w kasie SOK (ul. Papieża Jana Pawła II 5) lub w informacji SOK (ul. Noniewicza 71).

Kategoria: Archiwum