Ferie z Zimową Akademią Artystyczną

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami po świeżym śniegu. Warto po ich śladach trafić do Suwalskiego Ośrodka Kultury, gdzie na wszystkich, którzy mają wolne od szkoły, czekają dni pełne ciekawych zajęć.  Zapraszamy m.in. na Magię Tańca, Wierszykarnię i Słowa słowa.

Zimowa Akademia Artystyczna
22.01-2.02.2018
SOK, ul. Jana Pawła II 5 i Noniewicza 71

W programie tegorocznych zimowych spotkań ze sztuką znalazła się szeroka gama zajęć plastycznych, wśród których proponujemy ciekawe spotkania z książką artystyczną, papieroplastykę, malarstwo akrylowe, rzeźbę i ceramikę oraz zimowe warsztaty rękodzieła z haftami, koronkami i małymi formami tkackimi. Miłośników tańca zachęcamy do udziału w zajęciach, gdzie królować będą wszystkie style od baletu po taniec nowoczesny i hip-hop oraz zabawy i tańce suwalskie. Dla teatromanów polecamy warsztaty improwizacji tekstu i ekspresji scenicznej oraz Wierszykarnię, czyli zabawy z tekstem poetyckim adresowane do młodszych odbiorców. Interesująca oferta czeka na uzdolnionych muzycznie instrumentalistów – Mała Akademia Gitary, czyli zajęcia dla młodych muzyków, posiadających podstawowe umiejętności gry na instrumencie. Natomiast na tych, którym marzy się gra w zespole i potrafią już grać na instrumentach, czeka Klub Miłośników Bluesa.

Wszystkie zajęcia poprowadzą instruktorzy Suwalskiego Ośrodka Kultury, którzy mają głowy pełne pomysłów i już nie mogą doczekać się małych i dużych uczestników swoich warsztatów. Coś dla siebie znajdą i najmłodsi – zapraszamy dzieci od 5. roku życia, i starsi – 15-, 16-, 17-, a nawet 18-latkowie.

Wstęp na zajęcia płatne po okazaniu dowodu wpłaty. Należności prosimy regulować w kasie SOK (ul. Papieża Jana Pawła II 5) lub w informacji SOK (ul. Noniewicza 71).

Kategoria: Dla dzieci