Zawiruje VIRSKI. Zachwycający Narodowy Balet Ukrainy w SOK

Znakomite baletowe show. Perfekcja połączona z awangardą i wizjonerskimi pomysłami w znakomitych choreografiach. Oklaskiwany na całym świecie VIRSKI to niedoścignione połączenie folkloru z współczesnością przy użyciu niepowtarzalnego kolorytu, ekspresji i dynamiki.

Sobota, 18.11.2017, godz. 19:00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5
Bilety: 120 i 130 zł KUP TERAZ >> i w kasie SOK
impresariat zewnętrzny 

Szanowni widzowie. Z wielkim żalem informujemy, że planowany na dzień 18 listopada br. koncert Zespołu Bieriozka został odwołany z przyczyn od nas niezależnych. Aby jednak Państwa oczekiwania nie zostały zniweczone – w tym samym dniu proponujemy bardzo zbliżony klimatycznie występ słynnego Narodowego Baletu Ukrainy VIRSKI, którego wysoki poziom artystyczny jest doceniany na całym świecie. Serdecznie zapraszamy na koncert Zespołu VIRSKI. Jeszcze raz przepraszamy za tę nieprzewidzianą zmianę.ORGANIZATOR

Informujemy, że bilety na koncert zespołu Bieriozka zakupione w kasie SOK lub na www.bilety.soksuwalki.eu można zwracać w kasie SOK (tel. 87 563 85 18).


Virski nowe

Narodowy Balet Ukrainy VIRSKI to jeden z najlepszych zespołów świata. Już od chwili swego powstania w 1937 r.  wzbudzał olbrzymie emocje wśród widzów, nie tylko za sprawą artystycznej awangardy i wizjonerskich pomysłów, ale przede wszystkim przez perfekcjonizm.

Tradycyjne tańce ludowe w nowych choreografiach: „Hopak”, „Sestry”, „Lalki” czy „My z Ukrainy” otrzymały  ponadczasowy status niedoścignionego wzoru połączenia folkloru z współczesnością przy użyciu niepowtarzalnego kolorytu, ekspresji i dynamiki. Mistrzostwo artystów i przebogaty repertuar doprowadzają  widzów do stanów euforycznych, co setki razy było podkreślane przez prestiżowe pisma w ponad 70 krajach. Niezwykłe baletowe show, które zachwyci każdego.

Wspaniałe choreografie ludowych tańców, które w niezwykły i niepowtarzalny sposób przedstawiają tradycję i piękno Ukrainy, łączą folklor z akrobatyką i tańcem klasycznym, zostały szybko zauważone i docenione na świecie, czego efektem były liczne nagrody i wyróżnienia. Narodowy Balet Ukrainy ‘’ Virski” odwiedził ponad 70 krajów na wszystkich kontynentach, Każdy występ tancerzy to artystyczna ekspresja, żywiołowość, humor i zaduma na mistrzowskim poziomie.

MISTRZOSTWO, NIESAMOWITE, REWELACYJNE

– te słowa padały w prawie każdej recenzji występu Narodowego Baletu Ukrainy na całym świecie!

 

movie2k

Kategoria: Archiwum