Planszówki w SOK

W programie: gry planszowe i karciane
Prowadzący: Suwałki MTG
Miejsce: SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5, foyer I piętro
Dla kogo: dzieci, młodzież, dorośli
Kiedy: aktualny harmonogram spotkań dostępny tutaj

Wstęp wolny!

Gry planszowe i karciane o kilku lat przeżywają w Polsce swoisty renesans. Czasy, w których można było wybierać między Chińczykiem a Eurobiznesem, należą do przeszłości. Na rynku dostępne są tysiące pozycji oferujących wielogodzinną i zróżnicowaną zabawę. To świetna alternatywa dla siedzenia przed komputerem – planszówki pozwalają wyrwać się z domu, poznać nowych ludzi oraz znakomicie budują relacje. Przy okazji uczą współpracy, ekonomii i strategicznego myślenia. Dlatego, we współpracy z grupą Suwałki MTG, zapraszamy na wakacyjne spotkania przy planszówkach.

Żeby grać, wystarczą jedynie chęci i odrobina czasu. Na zajęciach poznacie kilkanaście tytułów, w które będzie można zagrać na miejscu ze znajomymi lub nieznajomymi. Zawsze znajdą się osoby, które wprowadzą w zasady gry poszczególnych tytułów oraz przyłączą się do rozgrywki. Zachęcamy do przynoszenia własnych ulubionych gier!

Oprócz gier planszowych, podczas spotkań rozgrywane będą turnieje Magic the Gathering – najpopularniejszej gry karcianej na świecie. Zapraszamy do zapoznania się z tym kultowym, niezwykle dynamicznym i ciągle rozwijającym się tytułem. Członkowie Suwałki MTG w swoich kolekcjach posiadają wiele gotowych talii, które z chęcią udostępnią nowym graczom oraz zapoznają chętnych z mechaniką i tajnikami rozgrywki.

Po szczegółowe informacje oraz aktualny harmonogram spotkań zapraszamy na fanpage zajeć. Życzymy wszystkim udanej zabawy!

                               
Image Widget