PRACOWNIA LALKI I AKTORA

nowosadko2

Prowadzący: Joanna Łupinowicz (absolwentka wydziałów Aktorskiego i Reżyserii widowisk lalkowych PWST w Warszawie)
Kontakt: (87) 563 85 10, joanna.lupinowicz@soksuwalki.eu
Miejsce: SOK, ul. Jana Pawła II 5, sala 2.25
Dla kogo: dzieci, młodzież i dorośli
Harmonogram zajęć 2018/2019

► Teatr Incydentalny
► Studio Monodramów „Sam na scenie” (dzieci od 10 lat, młodzież, dorośli) wtorki 16.00-18.00 i piątki 13.00-15.00
► Teatr Seniora „Zgryz” (dorośli) wtorki i piątki 18.00-20.00

Uwaga: Studio Monodramów „Sam na scenie” oraz Teatrze „Zgryz” oferuje możliwość umawiania się na indywidualne zajęcia poza proponowanymi godzinami.

Nabór: prosimy o kontakt pod nr tel. 87 563 85 33.

Miesięczna opłata za udział w zajęciach wynosi 20 zł.

Czasem przychodzi na zajęcia teatralne ktoś nieśmiały i zamknięty, a potem wygrywa prestiżowe konkursy i z łatwością dostaje się do szkoły teatralnej w Polsce czy w Anglii. Czasem ktoś bardzo śmiały i czerpiący z życia, a w dorosłym życiu zostaje tylko – albo aż -świadomym widzem teatralnym i być może zawsze aktorem-amatorem ale… zajęcia teatralne odmieniają i wzbogacają każdego. Zapraszam, Joanna Łupinowicz.

Pracownia Lalki i Aktora prowadzona przez Joannę Łupinowicz ma na koncie wiele sukcesów. Jednym z najświeższych to Grand Prix VIII Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. Hanki Bielickiej „Radość spod kapelusza” w Łomży dla Aleksandry Nowosadko, już od kilku lat szkolącej swój warsztat w SOK-u. Pierwsze Grand Prix zdobyła w tym samym konkursie w 2011 roku. Tym razem suwalczankę na tle konkurencji wyróżniła prezentacja monologu Anusi ze „Szkoły żon” Moliera.

Joanna Łupinowicz jest laureatką nagrody, przyznanej podczas finału Ogólnopolskiego Turnieju Teatrów Jednego Aktora „Sam na scenie” 2012, „dla wspaniałego instruktora, który nie przytłacza swoją osobowością osobowości młodego aktora, a umiejętnie ją wydobywa i wspiera”, ufundowanej przez znawcę monodramu Antoniego Franczaka.