Występy, publiczność i zgrany zespół czekają. Dołącz do Dance Academy

Dance Academy ogłasza nabór chłopców w wieku 7-12 lat na zajęcia w roku szkolnym 2017-2018. Jeśli marzysz o występach na profesjonalnej scenie, prezentowaniu swoich umiejętności przed publicznością i chcesz tworzyć zgrany zespół, przyjdź na przesłuchanie.

Przesłuchania odbędą się w poniedziałek, 4 września, od 16:30 do 18:00 w sali 2.15 na II piętrze Suwalskiego Ośrodka Kultury przy ul. Papieża Jana Pawła II 5.

Studio Dance Academy prowadzone przez Mihaila Nikolova proponuje zajęcia taneczne w stylu: modern-jazz-show dance, spektakle teatru tańca, widowiska teatralno-muzyczne.


Mihail Nikolov rozpoczął swoją pracę w Suwalskim Ośrodku Kultury w styczniu 2013 roku. Pierwszy kontakt z tańcem miał w wieku 6-ciu lat, gdy stał się uczniem rosyjskiej szkoły baletowej, gdzie prowadził go pedagog Rimma Karelskaya. Następnie zdobywał doświadczenie w technice modern-jazz  pod okiem słynnej Froski Seizowej. Później szkolił się w modern, jazz i tańcu współczesnym w Niemczech w Hamburgu po opieką pedagogów i choreografów ze Stanów Zjednoczonych.  Już jako tancerz i choreograf pracował w wielu krajach Europy, Azji i Afryki.

Nikolov

Jako pracownik SOK zajmuje się prowadzeniem lekcji i warsztatów tanecznych ze wszystkimi grupami tanecznymi SOK oraz układa choreografię w spektaklach muzyczno-tanecznych.

Pod jego kierunkiem prowadzone są grupy taneczne w stylu: hip-hop oraz modern-jazz-show dance. Szkolenie odbywa się w dwóch etapach: po opanowaniu odpowiedniej techniki, prawidłowego przeprowadzania rozgrzewki – rozciągania, przejścia treningu składającego się z różnorodnego materiału choreograficznego, następuje przejście do grupy zaawansowanej, która bierze udział w spektaklach tanecznych.

fot. Piotr Kopciał

Kategoria: Archiwum