Wybory Miss i Mistera Trzeciej Młodości w Suwałkach

Starość to tylko metryka, czego dowodzą suwalscy seniorzy, którzy wykorzystują emerytury na realizację swoich marzeń i pasji. Zachowują niesłabnący zapał i pogodę ducha, są wyjątkowo aktywni, chętnie włączają się w przedsięwzięcia kulturalne, sportowe i społeczne, często będąc ich inicjatorami i organizatorami.

Wtorek, 23.10.2018, godz. 12:00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny

Wybory Miss i Mistera Trzeciej Młodości to impreza, której celem jest integracja i aktywizacja, ukazanie pozytywnego wizerunku seniorów, a także co niezwykle istotne, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu i kulturalnemu z uwagi na wiek.

Podczas wyborów zobaczymy i usłyszymy uczniów Szkoły Podstawowej nr. 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich pod kierunkiem Moniki Kudeli, zespoły Ocean Życia i Cantabile  oraz parę taneczną Mariannę Gref i Ryszarda Marchelskiego.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Seniorzy z Pasją Horyzont, współorganizatorami: Urząd Miejski w Suwałkach oraz Suwalski Ośrodek Kultury. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje Prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz.

 

Kategoria: Archiwum

                               
Image Widget