Wraca DKF 13. Na początek trudne uczucia i ktoś trzeci…

„Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham” – projekcja i dyskusja z zaproszonym gościem
Środa, 20.09.2017, godz. 18:00
Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5

Matkę i córkę łączą bardzo trudne uczucia. Z supłami nie do rozwiązania… Do czasu aż pojawi się w ich życiu trzecia osoba, która podejmie się wyzwania. Czy się uda? Czy znakomity specjalista podoła wyzwaniu?

bilety na pojedynczy seans: 12 zł online i w kasie SOK
karnet (na cztery filmy): 25 zł online i kasie SOK

Po projekcji odbędzie się spotkanie i dyskusja z Psycholog Egzystencjalną Anetą Karaś. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>>


Film opowiada o dramacie dwóch kobiet – matki i córki, związanych ze sobą trudnym uczuciem. Kluczowe dla bohaterek jest spotkanie z kimś trzecim, obcym, który staje się bliskim – doświadczonym terapeutą. Jego podstawowym narzędziem są słowa i empatia.

Paweł Łoziński zaprasza nas by uczestniczyć w poufnych sesjach terapeutycznych prowadzonych przez znanego krakowskiego psychiatrę i psychoterapeutę – Bogdana de Barbaro. W intymnej rozmowie trzech osób dawne rany i głęboko ukryte emocje bohaterek powoli wychodzą na powierzchnię. Czy możliwe będzie dla nich wyjście z kręgu zadawnionych urazów? Ucięcie łączącej je pępowiny bez ryzyka utraty więzi?

W bezpiecznych warunkach gabinetu terapeuta zabiera bohaterki w trudną podróż w głąb siebie i zarazem ku lepszej wzajemnej relacji. Obserwujemy z bliska duchowy proces rozsupływania narosłych węzłów. Czy jest szansa, żeby „blizna po matce” zagoiła się po obu stronach odciętej pępowiny?

Obsada: Bogdan de Barbaro, Hanna Maciag, Ewa Szymczyk


Kolejne pokazy w DKF 13 w drugim półroczu 2017 roku

25.10
„NADEJDĄ LEPSZE CZASY”

22.11
„FACEBOOKISTAN”

20.12
„KRZYŻ I MŁYN”

Kategoria: Archiwum