W Walentynki Paweł Domagała opowie o…

…sobie. Koncert „Opowiem Ci o mnie” to wyjątkowa niespodzianka na Walentynki i idealny prezent nie tylko dla drugiej połówki. Wszak najlepiej rozpocząć romantyczny wieczór od nastrojowych piosenek o miłości, o wykonanie których zadba Paweł Domagała, jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia oraz świetny muzyk i wokalista.

Środa, 14.02.2018, godz. 19.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

bilety: 99/85/75 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
impresariat zewnętrzny    

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie,  że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu. Teksty piosenek Pawła są bardzo osobiste, ale jednocześnie proste w przekazie – oprócz miłości Domagała porusza również takie tematy jak wiara, przebaczenie, spokój wewnętrzny. Jeśli chodzi o brzmienie i charakter muzyki – wbrew temu, co można by zakładać – nie jest to piosenka aktorska. Więcej można tu odnaleźć dźwięków pokrewnych twórczości Johna Mayera, Dave Matthews Band czy Mamford and Sons. O brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz Borowiecki (założyciel zespołu Jamal i producent płyty Artura Andrusa Myśliwiecka), jest on również współautorem muzyki .  

Album Opowiem Ci o mnie ukazał się jesienią 2016 i spotkał się z dużym zainteresowaniem publiczności, uzyskując status Złotej Płyty. Po ogromnym sukcesie wiosennej trasy koncertowej, na którą bilety wyprzedały się  na długo przed pierwszym koncertem, Paweł Domagała przygotował dla fanów jesienną, znacznie dłuższą serię koncertów. Lista miast, obejmująca ponad 20 pozycji, zawiera zarówno największe ośrodki, gdzie wielu fanom nie udało się dostać na wiosenny koncert, jak również mniejsze miasta, skąd spływały zaproszenia od licznych odbiorców, którzy chcieliby usłyszeć album na żywo. W Suwałkach pojawi się w bardzo specjalnym dniu – 14 lutego.


informacja prasowa i zdjęcia: organizator | fot. koncertowa: Honorata Karapuda

Kategoria: Archiwum

                               
Image Widget