Czekamy na prace ukazujące piękno Suwalszczyzny

Termin przyjmowania prac:
27.10.2017

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci w wieku 5-15 lat z powiatów augustowskiego, sejneńskiego i suwalskiego do udziału w V Przeglądzie Dziecięcej Twórczości Plastycznej. W tegorocznej edycji przeglądu bohaterem będą krajobrazy Suwalszczyzny. 

Prace należy nadsyłać do 27.10.2017 roku na adres: Suwalski Ośrodek Kultury, pracownia plastyczna CENTRUM, ul. Noniewicza 71, 16-400 Suwałki.
Prace będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych: 5-6 lat, 7-9 lat, 10-12 lat i 13-15 lat.
Rozstrzygniecie 18 listopada. Szczegóły w Regulaminie przeglądu >>

Minęły wakacje, czas radosnego odpoczynku i niesamowitych przygód, wędrowania po nieznanych ścieżkach, odkrywania nowych przestrzeni i wzbogacania własnych doświadczeń. Poznawanie swojego miejsca zamieszkania może być tak samo fascynujące jak podróż w nieznane.

W tym roku tematem przewodnim przeglądu są krajobrazy Suwalszczyzny. Zachęcamy do podglądania i oglądania przyrody w naszym krajobrazie, robienia szkiców w naturze, smakowania piękna suwalskiego pejzażu. Pejzaż to nie tylko ukształtowanie terenu, ale i także to, co na nim żyje i rośnie. Zapraszamy dzieci do udziału w naszym konkursie i życzymy wyjątkowych prac.

 

 

Kategoria: Archiwum