Uwaga! SOK będzie nieczynny w poniedziałek

Szanowni Państwo, informujemy, że 13.11.2017 roku (poniedziałek) Suwalski Ośrodek Kultury będzie nieczynny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do SOK w innych terminach na niezwykłe wydarzenia. Już w piątek, 10 listopada, w ramach Filharmonii Suwałk odbędzie się koncert ,,Tańce świata”. Na muzyczną podróż zapraszają wyśmienity klarnecista Woytek Mrozek oraz Suwalska Orkiestra Kameralna pd dyrekcją Krzysztofa J. Kozakiewicza >>>. Dzień później, w sobotę 11 listopada, będzie można znaleźć się wraz z Zespołem Pieśni i Tańca Suwalszczyzna ,,W świecie Tańców Narodowych Rzeczpospolitej” >>>.

Z kolei 16 listopada na scenie pojawią się dwaj świetni aktorzy: Piotr Polk i Piotr Szwedes. Wraz z reżyserem Wojciechem Malajkatem nie biorą jeńców w bardzo czarnej, ale bardzo śmiesznej, komedii kryminalnej ,,Pół na pół” >>>.

Mamy też coś specjalnego dla miłośników bluesa, którzy nie mogą się już doczekać na Suwałki Blues Festival 2018. 24 listopada w koncercie z Kwartalnikiem Twój Blues wystąpi Nick Schnebelen. Gorąca bluesowa krew amerykańskiego wokalisty i gitarzysty gwarantuje bardzo przyjemny listopadowy wieczór >>>.

Cały repertuar Suwalskiego Ośrodka Kultury można znaleźć TUTAJ >>>. Bilety na wydarzenia do nabycia w kasie SOK i na www.bilety.soksuwalki.eu.

Kategoria: Archiwum