Środy Seniora: Vieśnova i Zespół Wokalny Suwalskiego Klubu Seniora

Tym razem zapraszamy na spotkanie z muzyką. Będzie tradycyjnie i nowocześnie. Specjalnie dla seniorów i nie tylko wystąpią Vieśnova i Zespół Wokalny Suwalskiego Klubu Seniora.

Środa, 29 marca, godz. 17.00,
Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5

bilety: 5 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK

Warsztaty, wycieczki w ciekawe kulturowo miejsca, spektakle, koncerty i potańcówki – to główne punkty tegorocznych Śród Seniora. Zapraszamy seniorów, ale nie tylko, do wspólnego spędzania czasu oraz rozwijania pasji i zainteresowań zapraszamy. Program na 2017 rok >>


Patroni medialni cyklu:

dwutygodnik nowiny suwalskie
suwalkiinfo_logo  suwalki24 radio5


Zespół VIEŚNOVA działający od końca 2007 r. w atrakcyjny dla współczesnej publiczności sposób łączy tradycyjne pieśni z regionu Suwalszczyzny wykonywane białym głosem z nowoczesnymi aranżacjami . Autorem niestroniących od rocka, jazzu i szeroko pojętej muzyki rozrywkowej brzmień jest lider i gitarzysta zespołu Wiesław Jarmoc.

Zespół Wokalny Suwalskiego Klubu Seniora działa przy Suwalskim Klubie Seniora od momentu jego powstania na początku 2016 roku. Prowadzony przez Małgorzatę Makowską ze Stowarzyszenie Aktywności Społeczno-Artystycznej „Nie Po Drodze” aktywnie angażuje się w działania kulturalne w Suwałkach i okolicy.

Vieśnova i Zespół Wokalny Suwalskiego Klubu Seniora podczas koncertu „Raz do roku taki cud” (20.12.2016, Sala im. A. Wajdy, SOK)


Kategoria: Archiwum