Sobota Teatralna z Fabryką Monodramów. Wieczór Premier

W programie nowe spektakle Fabryki Monodramów. „W nowej szkole” to zabawna historia o perypetiach związanych z lękami nowej uczennicy w wykonaniu Alicji Kopko. „Wszystko będzie dobrze” z Zofią Antoniną Mackiewicz, rzecz o inności i nadwrażliwości, traktuje o problemach nastolatki, która nie odnajduje się w rzeczywistości. Oba spektakle w reżyserii Jolanty Hinc-Mackiewicz.

Sobota, 2.12.2017, godz. 17:00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 15 i 10 (ulgowe) KUP TERAZ >> lub w kasie SOK

W NOWEJ SZKOLE  spektakl premierowy
w wykonaniu Alicji Kopko, reż. Jolanta Hinc-Mackiewicz

Prezentacje rozpocznie debiutantka w formie Teatru Jednego Aktora – 9-letnia Alicja Kopko, którą mogliśmy oglądać w przedstawieniach Efemerycznych Dzieciaków w tytułowej roli w spektaklu „Ala i moja rodzinka” oraz w „Chłopcach z Placu Broni”. Monodram „W nowej szkole” to zabawna historia o perypetiach związanych z lękami nowej uczennicy.


WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE spektakl premierowy
w wykonaniu Zofii Antoniny Mackiewicz, reż. Jolanta Hinc-Mackiewicz

Spektakl o problemach nastolatki, która nie odnajduje się w rzeczywistości. Ma manię samobójczą i wraz z kilkoma innymi rówieśniczkami ląduje w szpitalu psychiatrycznym, traktując go jako miejsce schronienia przed światem, który ją przeraża i przerasta. Rzecz o inności, nadwrażliwości, niewłaściwie odczytanych dylematach i zaniechaniach w podejmowaniu decyzji.

„Wszystko będzie dobrze” to szósty monodram w wykonaniu Zofii Antoniny Mackiewicz, tegorocznej maturzystki, która współtworzyła spektakl wraz z mamą reżyserką Jolantą Hinc-Mackiewicz, od etapu scenariusza, poprzez wybór kostiumu, elementów scenograficznych i pomysłów inscenizacyjnych.


Fot. Piotr Kopciał

Kategoria: Aktualności, Teatr, Wydarzenia nadchodzące