Recytatorzy, aktorzy, śpiewający poezje! To konkurs dla Was

Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych, dla których słowo jest w sztuce ważnym środkiem przekazu. W Suwalskim Ośrodku Kultury odbędzie się miejski etap 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w tym roku dedykowany setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Termin nadsyłania zgłoszeń – 5 marca 2018 r.

Piątek, 9.03.2017, godz. 10:00,
Sala Granatowa, ul. Noniewicza 71

63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski odbywa się pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i przy wsparciu finansowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W cenie, jak zawsze, ciekawa i wartościowa poezja, poezja śpiewana oraz proza. Konkurs przeprowadzony będzie w formie czterech turniejów: Turnieju  Recytatorskiego, Turnieju Teatrów Jednego Aktora, Turnieju Wywiedzione ze Słowa i Turnieju Poezji Śpiewanej. Dobrze dobrany repertuar to podstawa sukcesu. Tegoroczny konkurs jest dedykowany Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości.


Karta uczestnika 63. OKR 2018 – Recytacja i Wywiedzione ze Słowa >>
Karta zgłoszenia 63. OKR 2018 – Teatr Jednego Aktora >>
Karta zgłoszenia 63. OKR 2018 – Poezja Śpiewana >>
Regulamin 63. OKR 2018 >>


Wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać na adres Suwalskiego Ośrodka Kultury, ul. Noniewicza 71 lub na adres: grazyna.filipowicz_karp@soksuwalki.eu.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na konsultacje pod nr tel. 513 625 229 lub adresem:grazyna.filipowicz_karp@soksuwalki.eu.

 

Kategoria: Aktualności, Nabór, Teatr, Wydarzenia nadchodzące