Radosne święto teatru w czerwcu w Suwałkach. Zgłoszenia do końca kwietnia

Tegoroczna edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży Wigraszek 2018 odbędzie się pod hasłem  „Twórczość przestrzenią wolności”. Do udziału w teatralnym święcie zapraszamy dzieci i młodzież z Polski i nie tylko. W czasie festiwalu będzie okazja skonfrontować się z innymi młodymi aktorami, wziąć udział w warsztatach oraz poznać uroki Suwalszczyzny. Termin zgłoszeń upływa 30 kwietnia.

18-21.06.2018
SOK, ul. Jana Pawła II 5

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży Wigraszek popularyzuje amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe. Po raz siedemnasty na suwalskich scenach młodzi aktorzy dokonają podsumowania swoich dokonań artystycznych, skonfrontują się z adeptami teatru z innych zakątków Polski, a także z innych krajów. W programie festiwalu, oprócz spektakli konkursowych i towarzyszących, znajdą się również spotkania warsztatowe i animacje artystyczne, które pozwolą połączyć piękno słowa z urodą plenerów Suwalszczyzny.

Zapraszamy małych i dużych Widzów do udziału w tegorocznym Festiwalu! 


 WAŻNE 

WIGRASZEK 2018: REGULAMIN PL >>
WIGRASZEK 2018: KARTA ZGŁOSZENIA PL >>

WIGRASZEK 2018: REGULATIONS ENG >>
WIGRASZEK 2018: APPLICATION FORM ENG >>

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 kwietnia 2018 roku.

Informacji dotyczących festiwalu udziela Grażyna Filipowicz-Karp, tel. 513 625 229, grazyna.filipowicz_karp@soksuwalki.eu.
For more information please contact Grażyna Filipowicz-Karp on tel. 0048 513 625 229, grazyna.filipowicz_karp@soksuwalki.eu


Tak było podczas Wigraszka w 2017 roku >>>

Kategoria: Aktualności, Nabór, Teatr