Poświąteczny wieczorek taneczny z zespołem Wspomnień Czar

Po świątecznych smakołykach – zawsze jedzonych w mniejszym lub większym nadmiarze – warto się poruszać. Idealne do tego są znane i lubiane piosenki Edith Piaf, Ireny Santor, Sławy Przybylskiej, Reny Rolskiej, Zdzisławy Sośnickiej i Zbigniewa Kurtycza. Nie zabraknie też najpiękniejszych przebojów właściwych najzimniejszej porze roku!

Środa, 27.12.2017, godz. 17:00
Galeria Rozmarino, ul. Kościuszki 75

bilety: 5 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Środy Seniora – koncert „Na starych nutach babuni”. Zespół „Wspomnień Czar” ze Stowarzyszenia Twórczych Seniorów „Rozłogi” tuż po Świętach Bożego Narodzenia porwie wszystkich do tańca i wspólnego śpiewania. W czasie tanecznego wieczorku przypomnimy przechowywane w pamięci i sercu piosenki sprzed lat. Temperaturę na parkiecie podniosą też zimowe hity, bez których nie może odbyć się żaden koncert, gdy za oknem królują śnieg i mróz.

Tak było we Fresco Hostel&Food podczas Andrzejkowego wieczorku muzycznego
z zespołem Wspomnień Czar

Opiekunem zespołu Wspomnień Czar jest Anna Szafranowska, instruktor Suwalskiego Ośrodka Kultury.


ŚRODY SENIORA

Warsztaty, wycieczki w ciekawe kulturowo miejsca, spektakle, koncerty i potańcówki – to główne punkty cyklu Środy Seniora, na który od kilku miesięcy zapraszamy przede wszystkim starszych mieszkańców Suwałk i okolic. Specjalne spotkania służą nie tylko wspólnemu aktywnemu spędzeniu czasu, ale też  rozwijaniu pasji i zainteresowań, a czasem spróbowaniu czegoś nowego, na co zawsze wcześniej brakowało czasu.

Kategoria: Archiwum