O ZŁOTĄ PODKOWĘ PEGAZA

To już XIII Ogólnopolskie Spotkania z Monodramem w Suwałkach. Na cztery dni w Suwalskim Ośrodku Kultury zagoszczą młodzi i dorośli monodramiści. W programie, oprócz prezentacji konkursowych, spektakle towarzyszące oraz warsztaty. Pierwszego dnia festiwalu zobaczymy witkiewiczowską „Matkę” w wykonaniu Jolanty Juszkowskiej.

XIII Ogólnopolskie Spotkania z Monodramem O ZŁOTĄ PODKOWĘ PEGAZA
10-13 grudnia 2016

monodram_2016_baner

Suwalskie spotkania są adresowana do wykonawców monodramu – młodzieży oraz dorosłych – z całego kraju. Festiwal od lat dba o wysoki poziom prezentacji stwarzając świetne warunki do wspierania wybitnych osobowości twórczych. W jury zasiadają uznani specjaliści – aktorzy i reżyserzy scen polskich, którzy potrafią docenić kunszt aktora, kiedy za pomocą słowa i gestu wyzwala teatralną energię. Monodram jest bowiem bardzo wymagającym środkiem ekspresji – musi być prowadzony w ciągłej relacji z widzem – bez jego uczestnictwa, ciągłej uwagi i napięcia nie ma monodramu. O kondycję festiwalu od początku jego istnienia dba Grażyna Filipowicz-Karp – kierownik artystyczny przedsięwzięcia.

XIII Ogólnopolskie Spotkania z Monodramem odbędą się w dniach 10-13 grudnia 2016. Do udziału zapraszamy młodzież (16-19 lat) i osoby dorosłe, aktorów zawodowych, studentów szkół artystycznych i utalentowanych amatorów. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 87/ 566 42 11 wew. 335 lub 513 625 229.

Pierwszego dnia tegorocznych Spotkań z Monodramem zobaczymy witkiewiczowską „Matkę” w wykonaniu Jolanty Juszkowskiej z Kropka Theatre. Zapraszamy w sobotę, 10 grudnia o godz. 19.00. CZYTAJ WIĘCEJ >>


Regulamin XIII Ogólnopolskich Spotkań z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza” >>
Karta zgłoszenia do XIII Ogólnopolskich Spotkań z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza” >>
* Załącznik do karty zgłoszenia: Karta Sceniczna >>

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres Biura Organizacyjnego:
Suwalski Ośrodek Kultury, 16-400 Suwałki, ul. Papieża Jana Pawła II 5.
Termin nadsyłania zgłoszeń – 15 listopada 2016 r.


Patronat honorowy

UM_prezydent

Mecenas Festiwalu
reso

Partner
logos

Patronat medialny

  TVP3_Bialystok_podstradio5niebywalesuwalki24kuriersuwalskisuwalkiinfo_logo dwutygodnik   

 Monodram_plakat_2016.indd