Nadmorskie opowieści Miłosza Kozakiewicza w GJO

Czternastoletni Miłosz Kozakiewicz już od trzech lat zajmuje się fotografią. Ma za sobą pierwsze wystawy. W Galerii Jednego Obrazu zaprezentowane zostaną zdjęcia wykonane nad Morzem Bałtyckim. 

Galeria Jednego Obrazu
plac J. Piłsudskiego przy parku Konstytucji 3 Maja

wystawa czynna od 8.06.2018 do 7.07.2018

Nazywam się Miłosz Kozakiewicz, mam 14 lat i mieszkam w Suwałkach. Jestem uczniem II klasy Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach.

Fotografią pasjonuję się od trzech lat. Od początku mojej fotograficznej przygody uczęszczam na zajęcia do Pana Radosława Krupińskiego. Na przełomie roku 2013/2014 ukończyłem zorganizowany przez Camera Art Studio w Suwałkach kurs fotografii  „MAŁA SZKOŁA FOTOGRAFII” , który zakończył się wystawą „fotografii ulicznej”. Została ona zaprezentowana w Pizzerii Galeria Rozmarino w lipcu 2014 roku. W październiku 2014 zacząłem uczęszczać na warsztaty fotograficzne do Gminnego Ośrodka Kultury w Krzywem k/Suwałk, gdzie pod okiem Pana Radosława zacząłem poznawać tajniki fotografii analogowej i kontynuuję swoją pasję w dziedzinie fotografii cyfrowej. 6 grudnia 2016 roku w Pizzerii Galeria Rozmarino odbył się wernisaż mojej pierwszej autorskiej wystawy pt. „Fotografie znad morza”. Obecnie pracuję nad fotografią reportażową dla portalu „Suwalki 24.pl” .

Portfolio >>>

Zdjęcia prezentowane w Galerii Jednego Obrazu zostały wykonane na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, w Juracie na półwyspie Helskim  oraz w okolicy miejscowości Połąga na Litwie.

W zbiorze moich zdjęć jest między innymi seria ekspozycji wykonana na długich czasach naświetlania z użyciem filtra ND. Zdjęcia zostały wykonane o różnych porach dnia, przy różnych warunkach atmosferycznych. Głównie są to proste, minimalistyczne, nieskomplikowane ekspozycje ukazujące piękno i urok Morza Bałtyckiego.

Kategoria: Archiwum

                               
Image Widget