Międzypokoleniowy Eksperyment Muzyczny. Koncerty finałowe

Ponad 50 muzyków, z których skompletowaliśmy jedenaście składów, pracuje nad autorskim programem, który usłyszymy podczas koncertów finałowych MEM. Jaki będzie efekt międzypokoleniowej fuzji osobowości i wizji muzycznych, umiejętności i pasji, doświadczenia i świeżości?

Piątek-sobota, 17-18.03.2017,
godz. 19:00,

Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny

Odzew na zaproszenie do udziału w Międzypokoleniowym Eksperymencie Muzycznym przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Ponad 50 muzyków, z których skompletowaliśmy jedenaście składów, pracuje od 20 stycznia nad autorskim programem, który usłyszymy podczas koncertów finałowych MEM. Jaki będzie efekt tej międzypokoleniowej fuzji osobowości i wizji muzycznych, umiejętności i pasji, doświadczenia i świeżości? Na pewno dużo zabawy i mnóstwo świetnej muzyki, a przy okazji nauczymy się od siebie nawzajem czegoś nowego.

Koncerty podsumowujące działania wyłonionych grup odbędą się w dniach 17-18 marca 2017 roku, w Suwalskim Ośrodku Kultury. Zarejestrujemy je w formie dźwięku i obrazu, a najciekawszy naszym zdaniem utwór ma szansę doczekać się teledysku, który nakręcimy przy współpracy z Phantom Media. Po zakończeniu projektu planujemy także stworzyć krótki film dokumentalny.


 

Kategoria: Archiwum