Koncert Wiedeński & Muzyka Filmowa. Noworoczny Koncert Galowy

Podróż do magicznego świata operetki, musicalu i filmu, gdzie rozbrzmiewać będą największe światowe szlagiery, w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, miłosnych westchnień czy burzliwych kinowych akcji. Na scenie Orkiestra Wirtuozi „Tempi Moderni” oraz soliści Narodowego Teatru, Opery i Baletu w Odessie.

Niedziela, 7.01.2017, godz. 19:00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Bilety:
90/80/70 zł (indywidualne) 
KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
80/70/60 zł (grupowe)
REZERWUJ TERAZ >> lub kup w kasie SOK

impresariat zewnętrzny

Podczas Noworocznej Gali Koncertowej zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów – łącznie ponad 50-osobowy skład artystyczny. Profesjonalizm i kunszt artystów, bogactwo strojów, nowatorstwo choreografii wzbogacone wirtuozerskim tańcem par baletowych gwarantują doznania artystyczne w najlepszym wykonaniu, na które Państwa serdecznie zapraszamy.

Narodowy Teatr Opery i Baletu to obecnie najstarszy teatr obwodu odeskiego Ukrainy. Jego siedzibą jest najbardziej rozpoznawalny budynek Odessy pochodzący z 1887 roku, zaliczany do najpiękniejszych i najlepszych teatrów operowych w Europie. Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych, a także laureaci znaczących międzynarodowych konkursów wokalnych.

Wykonawcy:

Vitaliy Kovalchuk – dyrygent
Oskar Jasiński – tenor / powadzenie koncertu
Aliona Hrishuk – sopran
Alina Vorokh – mezzosopran
Alexandr Stryuk – baryton
Dimitry Mikheew – tenor
Gayane Arutyunian – sopran

Czas trwania koncertu: około 150 minut (w tym jedna przerwa) plus bisy


informacje, zdjęcia  i tekst – informacja prasowa organizatora

Bilety na koncert do nabycia także w serwisie ebilet.pl >>>

Kategoria: Archiwum

                               
Image Widget