Komedia o lekkim zabarwieniu erotycznym w gwiazdorskiej obsadzie!

Naga prawda o ludziach w komedii z gwiazdorską obsadą. Momentami bardzo naga… Bohaterami spektaklu Norma Fostera są ludzie, którzy po utracie pracy postanowili wybrać, jak im się wydawało, drogę łatwą i przyjemną. Zabrali się za kręcenie  filmu erotycznego – co z tego wyszło?

„Ostra jazda”, Teatr Komedia
Sobota, 25.03.2017, godz. 19:00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

bilety: 100/80 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK | impresariat zewnętrzny

UWAGA! Spektakl dla widzów od 18. roku życia

tetar-komedia-ostra-jazda-1

Co się dzieje kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią bohaterowie „Ostrej jazdy”, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty.

Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich „aktorów” i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy! Wszystko zaplanowane jest w szczegółach…ale jak to w farsach bywa, sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje. A to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez.

„Ostra jazda“ to brawurowa komedia Norma Fostera z nieoczekiwaną pointą i znakomitą obsadą – Katarzyna Żak, Julia Kamińska, Mirosław Baka, Jan Jankowski i Przemysław Sadowski!

źródło: materiały organizatora

Kategoria: Archiwum