Joga śmiechu. Droga do radości

Od dawna znany jest pogląd, że śmiech to zdrowie. Okazuje się, że nie tylko. Warsztaty prowadzone przez Piotra Bielskiego to półtorej godziny intensywnej terapii śmiechem, z której wyjdziecie odmienieni. I to na 4 poziomach – wzmocnieni, zintegrowani, otwarci i uspokojeni. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować czegoś nowego. Teraz w ,,śmiesznej” cenie!

Niedziela, 3.12.2017, godz. 16:00
sale taneczne SOK

bilety: 30 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK

Joga śmiechu to praktykowana w 104 krajach unikalna metoda budowania zdrowia i optymizmu. Zapewnia korzyści na 4 poziomach: zdrowotne – wzmacnia, społeczne – integruje, rozwojowe – otwiera, duchowe – uspokaja. Potrzeba radości i nowej optymistycznej perspektywy na życie jest w nas wszystkich.  Joga śmiechu to też droga podnoszenia siebie na duchu, by tym łatwiej podnosić na duchu innych. Ufamy, że często to co najbardziej genialne, jest najprostsze i pokój na świecie zaczyna się od płynącego z serca śmiechu. Joga śmiechu wnosi swój wkład w budowę harmonijnych relacji między ludźmi proponując serdeczny, bo płynący z serca śmiech jako nowy język porozumienia.

Warsztat jest otwarty dla wszystkich chętnych osób, które chcą spróbować czegoś nowego i nie mają istotnych przeciwwskazań zdrowotnych (np. skłonność do padaczki, niedawne operacje chirurgiczne, choroby układu oddechowego). Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w jodze śmiechu czy jodze, ani fachowe pomoce do hatha jogi. Wystarczy chęć otwarcia się na coś nowego, wygodny strój oraz obuwie na zmianę (można praktykować też w skarpetkach lub boso) i woda.

 

Piotr Bielski  – pionier jogi śmiechu w Polsce, socjolog, podróżnik, autor książek „Joga śmiechu. Droga do radości” (2016) i „Indie z miłością i śmiechem. Przewodnik subiektywny” (2017) , organizator autorskich wypraw do Indii, szczęśliwy mąż Anety i tata Rozalki.


 

Kategoria: Archiwum

                               
Image Widget