„Długo i szczęśliwie” – intymne zwierzenia grubasa. Prezent do biletu!

Grzegorz Halama wraca na scenę w wysokiej formie! Pan Józek, hodowca drobiu, Śpiewająca bakteria czy Ochroniarz z supermarketu, żeby wymienić tylko najbardziej pamiętne kreacje kabareciarza, w swoim najnowszym programie zwierza się publiczności… Będzie zabawnie oraz „Długo i szczęśliwie”.

Niedziela, 6.08.2017, godz. 19:00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 50 i 40 (ulgowe) zł  KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
impresariat zewnętrzny

Jeśli ktoś jeszcze nie ma biletu na występ Grzegorza Halamy, to… się ucieszy, gdy w końcu go kupi. W prezencie otrzyma bowiem 7 Suwali, czyli okolicznościową monetę z wizerunkiem Józefa Piłsudskiego wydaną w 2009 roku z okazji 90-lecia odzyskania niepodległości przez Suwałki i Suwalszczyznę.

Grzegorz Halama od wielu lat jest obecny na kabaretowej scenie w Polsce. Komik, aktor komediowy, filmowy i teatralny, parodysta i muzyk zasłynął głównie jako Pan Józek, znany hodowca drobiu. Przez wiele lat kariery wcielał się jednak w wiele innych postaci. Był m.in. dresem, który czytał bajki dziecku. Zajmował się też kręceniem krótkich filmików. Wielką popularnością cieszy się ten o stawaniu w obronie kobiet.

Od pewnego czasu Grzegorz Halama zajmuje się zyskującym na popularności stad-up’em, którego jest w Polsce ojcem chrzestnym, i w tej odsłonie będzie można zobaczyć go w SOK. Na scenę wraca po 5 latach przerwy z nowym programem „Długo i szczęśliwie”. To bystre obserwacje życia codziennego, podane szczerze i dowcipnie. Program bez wulgaryzmów.

Inne wydarzenia w ramach Jarmarku Kamedulskiego 2017 >>


Kategoria: Archiwum