Dziecięca Akademia Rękodzieła. Wakacyjne wspomnienia

Piękna pogoda, cudowne pejzaże, pasjonujące podróże, ciekawi ludzie i najlepsze wspomnienia, które zwykle towarzyszą nam przez całą jesień i zimę, aż do kolejnych…. wakacji!!! Zapraszamy na warsztaty, podczas których zrobimy niebanalne wakacyjne pamiątki.

Sobota, 8.09.2018, godz. 10:00-12:00
Galeria Patio, ul. Jana Pawła II 5

wstęp: 5 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK

I choć wakacje się skończyły, to zostaną z nami na długo. Wyprawy w góry, nad morze, w zakątki Suwalszczyzny, na zagraniczne wojaże. I powroty z całą masą wspaniałych wrażeń, zdjęć i przepięknych wspomnień. Warto je zachować jak najdłużej. Zapraszamy na warsztaty, podczas których będziemy mogli stworzyć własne oryginalne pamiątki z wakacji. Zachęcamy i małych i dużych. Każdy będzie miał okazję opowiedzieć o swoich letnich przygodach.

Spotkania Dziecięcej Akademii Rękodzieła to zaproszenie do świata rękodzieła, w którym nauka i zabawa idą pod rękę. Poprzez trening kreatywności, zdolności manualnych, wyobraźni i pracy w grupie dzieci nabywają przydatne w rozwoju umiejętności oraz mają szansę, by odkryć swoje pasje. Wspólna ekspresja twórcza znakomicie wpływa na nawiązywanie pozytywnych relacji, pozwala zdobyć nowe doświadczenia oraz nauczyć się czerpania satysfakcji i przyjemności z pracy. Podczas zajęć nie tylko poznamy ciekawe techniki wykonania rękodzieła. To także okazja do spędzenia czasu w miłej atmosferze, wspólnej rozmowy i relaksu.

Na poprzednim spotkaniu robiliśmy wiosenne kwiaty ZDJĘCIA >> 


 

Kategoria: Archiwum

                               
Image Widget