„Byłaś serca biciem…” Kuba Badach zaśpiewa utwory legendy

To swoisty hołd i podziękowanie za cały dorobek. Obdarzony niezwykłym głosem i sceniczną charyzmą Kuba Badach sięgnął po utwory legendarnego Andrzeja Zauchy. W Suwalskim Ośrodku Kultury będzie można usłyszeć m.in. „Byłaś serca biciem” w nowej aranżacji.

Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny
Czwartek, 30.03.2017, godz. 19:00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

bilety: 79 / 89 / 99 zł KUP TERAZ>>> lub w kasie SOK  | impresariat zewnętrzny

Good Taste Production zaprasza na koncert Kuby Badacha w Suwalskim Ośrodku Kultury! Już 30 marca artysta wykona utwory legendy polskiej sceny muzycznej – Andrzeja Zauchy, w nowych autorskich aranżacjach Jacka Piskorza i Kuby Badacha.

„To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo „hołd”… Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory…” (Kuba Badach)

Kuba Badach (ur. 24 sierpnia 1976) – wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny; lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Jako dwunastolatek, w 1988, nagrał płytę z kolędami napisanymi specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. W 1996 rozpoczął edukację na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalnej, której jest absolwentem. Zdobywca nagrody Fryderyk 2011 i 2012 w kategorii Wokalista Roku.

530330 Badach Suwaki

Kategoria: Archiwum