Występ Cezarego Pazury odwołany

Cezary Pazura jednak nie wystąpi podczas tegorocznego Jarmarku Kamedulskiego. Odwołanie występu jest spowodowane nieoczekiwanym przesunięciem terminów innych scenicznych zobowiązań artysty. W tym samym terminie w SOK pojawi się jednak inny świetny komik – Grzegorz Halama!

Cezary Pazura The Best – ODWOŁANE
Niedziela, 6.08.2017, godz. 19:00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Zakupione bilety można zwracać w kasie SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5, tel. (87) 563 85 18
impresariat zewnętrzny


Nie miesza się do polityki. Uprawia satyrę obyczajową. Hasłem przewodnim jego ostatniego programu jest „precz ze smutkiem i szarością”. Drapieżna postać polskiej sceny satyrycznej. Jako komik dał się poznać w pierwszym polskim sitcomie „13 posterunek”. Ceni sobie jednak żywy kontakt z publicznością, dlatego stworzył już cztery programy rozrywkowe, z którymi występuje w całej Polsce.

Urodził się 13 czerwca 1962 r. w Tomaszowie Mazowieckim. Ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Jest z Warszawy. I jest aktorem – takim z prawdziwego zdarzenia, który zawodowo gra w teatrach i filmach. Debiutował w 1986 roku w filmie Waldemara Podgórskiego „Czarne Stopy”, ale prawdziwą popularność przyniósł mu „Kroll” Władysława Pasikowskiego. Następnie przyszły role w takich obrazach jak „Psy” i „Kiler”, po których Cezary Pazura został idolem nastolatek.

Ma odciśniętą dłoń na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach i własną gwiazdę w Alei Gwiazd w Łodzi.

więcej informacji na: www.cezarypazura.pl

 

Kategoria: Archiwum